HOME
BACK
veilingpagina
zie http://www.glerum.nl/catalogus.php?pagina_nummer=2&id=188&lang=nl

thumb Lotnr: 27
Omschrijving: Hendrick Brandtsoen
  Antwerpen 1941
  Fairy-tale Appels
  Gesigneerd, gedateerd anno MCMXCIII en getiteld r.b.
Olieverf op paneel, 28 x 35 cm.
Herkomst:
Galerie Lieve Hemel te Amsterdam.
Tentoonstelling:
The European Fine Art Fair, Maastricht, 12 - 20 maart 1994.
KunstRAI, Amsterdam, 31 mei - 5 juni 1994.
Residence Woonbeurs, Paleis Het Loo, Apeldoorn, 13 - 18 september 1994.
Kleine Formaten, 1 oktober - 5 november 1994.
Tegenpolen, 17 december - 21 januari 1995.
  € 1800,00 - 2400,00
Opbrengst (ex. opgeld) € 3400,00
thumb Lotnr: 28
Omschrijving: Jan van Tongeren
  Oldebroek 1897 - Amsterdam 1991
  Stilleven
  Gesigneerd en gedateerd 1952 r.b.
Olieverf op doek, 63 x 75 cm.
  € 3500,00 - 4500,00
Opbrengst (ex. opgeld) € 4200,00
thumb Lotnr: 29
Omschrijving: Freddy van Cotthem
  Wilrijk 1950
  Stilleven met zwarte pot
  Gesigneerd en gedateerd 84 r.o. en getiteld verso
Olieverf op doek, 70 x 70 cm.
Herkomst:
Tentoonstelling:
Galerie Lieve Hemel, april - mei 1986.
  € 2500,00 - 3000,00
Opbrengst (ex. opgeld) -
thumb Lotnr: 30
Omschrijving: Hans Kanters
  Amsterdam 1947
  Wroeging
  Gesigneerd en gedateerd 81 l.o., gesigneerd en getiteld verso
Marouflé, 46 x 38 cm.
Literatuur:
K. Nieuwenhuis, Hans Kanters, Galerie Lieve Hemel Editions Amsterdam, 1987.
F. Duister, Hans Kanters, Galerie Hellingman Amsterdam, 1992.
G. Frenkel Frank, Hans Kanters - Het eeuwige circus van de verbeelding, Wormer, 1997, pag. 58.
  € 4500,00 - 5500,00
Opbrengst (ex. opgeld) -
thumb Lotnr: 31
Omschrijving: Barend Jan (Ben) Snijders
  Almelo 1943
  Stilleven
  Gesigneerd en gedateerd 89 l.o.
Aquarel, 20 x 13,5 cm.
  € 1500,00 - 2000,00
Opbrengst (ex. opgeld) € 1200,00
thumb Lotnr: 32
Omschrijving: Ben Snijders
  Almelo 1943
  Fleur met rood kussen
  Gesigneerd en gedateerd '96 r.o., getiteld verso
Acryl en papier op paneel, 25,5 x 17,5 cm.
Herkomst:
Tentoonstelling:
Galerie Lieve Hemel, 11 mei - 15 juni 1996.
  € 2000,00 - 3000,00
Opbrengst (ex. opgeld) € 2000,00
thumb Lotnr: 33
Omschrijving: Ben Snijders
  Almelo 1943
  Herinnering aan Johanna
  Gesigneerd en gedateerd 1988 r.o., getiteld en geannoteerd Schiermonnikoog herfst 1987 verso
Olieverf op doek, 40 x 35,5 cm.
Herkomst:
Tentoonstelling:
Kinds of Silence, 10 december 1988 - 21 januari 1989.
Galerie Lieve Hemel, 25 maart - 22 april 1989.
  € 3000,00 - 4000,00
Opbrengst (ex. opgeld) € 3200,00