| Lotnr: |
27 |
Omschrijving: |
Hendrick Brandtsoen |
Antwerpen 1941 |
Fairy-tale Appels |
Gesigneerd, gedateerd anno MCMXCIII en getiteld r.b. Olieverf op paneel, 28 x 35 cm. Herkomst: Galerie Lieve Hemel te Amsterdam. Tentoonstelling: The European Fine Art Fair, Maastricht, 12 - 20 maart 1994. KunstRAI, Amsterdam, 31 mei - 5 juni 1994. Residence Woonbeurs, Paleis Het Loo, Apeldoorn, 13 - 18 september 1994. Kleine Formaten, 1 oktober - 5 november 1994. Tegenpolen, 17 december - 21 januari 1995. |
€ 1800,00 - 2400,00 |
Opbrengst (ex. opgeld) |
€ 3400,00 | |
| Lotnr: |
28 |
Omschrijving: |
Jan van Tongeren |
Oldebroek 1897 - Amsterdam 1991 |
Stilleven |
Gesigneerd en gedateerd 1952 r.b. Olieverf op doek, 63 x 75 cm. |
€ 3500,00 - 4500,00 |
Opbrengst (ex. opgeld) |
€ 4200,00 | |
| Lotnr: |
29 |
Omschrijving: |
Freddy van Cotthem |
Wilrijk 1950 |
Stilleven met zwarte pot |
Gesigneerd en gedateerd 84 r.o. en getiteld verso Olieverf op doek, 70 x 70 cm. Herkomst: Galerie Lieve Hemel te Amsterdam. Tentoonstelling: Galerie Lieve Hemel, april - mei 1986. |
€ 2500,00 - 3000,00 |
Opbrengst (ex. opgeld) |
| Lotnr: |
30 |
Omschrijving: |
Hans Kanters |
Amsterdam 1947 |
Wroeging |
Gesigneerd en gedateerd 81 l.o., gesigneerd en getiteld verso Marouflé, 46 x 38 cm. Literatuur: K. Nieuwenhuis, Hans Kanters, Galerie Lieve Hemel Editions Amsterdam, 1987. F. Duister, Hans Kanters, Galerie Hellingman Amsterdam, 1992. G. Frenkel Frank, Hans Kanters - Het eeuwige circus van de verbeelding, Wormer, 1997, pag. 58. |
€ 4500,00 - 5500,00 |
Opbrengst (ex. opgeld) |
| Lotnr: |
31 |
Omschrijving: |
Barend Jan (Ben) Snijders |
Almelo 1943 |
Stilleven |
Gesigneerd en gedateerd 89 l.o. Aquarel, 20 x 13,5 cm. |
€ 1500,00 - 2000,00 |
Opbrengst (ex. opgeld) |
€ 1200,00 | |
| Lotnr: |
32 |
Omschrijving: |
Ben Snijders |
Almelo 1943 |
Fleur met rood kussen |
Gesigneerd en gedateerd '96 r.o., getiteld verso Acryl en papier op paneel, 25,5 x 17,5 cm. Herkomst: Galerie Lieve Hemel te Amsterdam. Tentoonstelling: Galerie Lieve Hemel, 11 mei - 15 juni 1996. |
€ 2000,00 - 3000,00 |
Opbrengst (ex. opgeld) |
€ 2000,00 | |
| Lotnr: |
33 |
Omschrijving: |
Ben Snijders |
Almelo 1943 |
Herinnering aan Johanna |
Gesigneerd en gedateerd 1988 r.o., getiteld en geannoteerd Schiermonnikoog herfst 1987 verso Olieverf op doek, 40 x 35,5 cm. Herkomst: Galerie Lieve Hemel te Amsterdam. Tentoonstelling: Kinds of Silence, 10 december 1988 - 21 januari 1989. Galerie Lieve Hemel, 25 maart - 22 april 1989. |
€ 3000,00 - 4000,00 |
Opbrengst (ex. opgeld) |
€ 3200,00 | |